زمزمه های شیطانی یهود

چرا ایران؟؟؟$شیطان پرستی و ایران$آخر الزمان و ایران$2012 و ایران$نوسترآداموس و ایران$چرا ایران؟؟؟

دوره ی عمر انسان در میشنای آووت !

بسم الله الرحمن الرحیم

دوره ی عمر انسان در میشنای آووت !

«پنج سالگی ،زمان آموختن کتاب های مقدس  است. ده سالگی، زمان یادگرفتن می شناسد. سیزده سالگی،زمان فراگرفتن احکام تورات است. پانزده سالگی ،زمان تحصیل تلمود و گمارا است،هجده سالگی،زمان ازدواج است. بیست سالگی،زمان تلاش برای کسب معاش است. در سی سالگی،نیروی بدنی انسان به حد کمال می رسد. در چهل سالگی،ادراک او به منتها درجه ی خود رسیده است. پنجاه سالگی، زمانی است که دیگران با او مشورت می کنند. در شصت سالگی،شخص به سن پیری می رسد. در هفتاد سالگی موهایش سفید می شود. در هشتاد سالگی،نیروی مخصوصی به انسان عطا می گردد. در نود سالگی، زیر بار سالیان دراز عمر خود خمیده می شود و در صد سالگی، مثل این است که دیگر مرده و از جهان رفته است»(میشنا آووت، 23:5)

منبع:گنجینه ای از  تلمود(ص133)

تالیف :ابراهام کهن

ترجمه :امیر فریدون گرگانی

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام آذر 1390ساعت 11:48  توسط خادم الزهرا(س)  | 

حقیقت 11 سپتامبر!

پیش بینی 11 سپتامبر روی دلار آمریکا!

آیا می دانید:

  •  دلار توسط یك گروه 16 نفری یهودی  و طی 4 سال طراحی شده؟

  •  200 سال پیش از تاسیس اسرائیل یهودیان نمادهای خود را در دلار قرار دادند؟

  •  بیش از  20نماد و سمبل یهودیان در دلار آمریكا موجود است؟

  •  با استفاده از هنر اوریگامی ، اسرار حادثه 11 سپتامبر و ارتباطش با دلار افشا شد!!

  • رابطه سران كشورهای پرقدرت با نمادها و فرقه های یهودی - ماسونی چیست؟

  • تصاویر مرتبط با تك چشم ( چشم چپ شیطان ) ، خرگوش playboy و جغد مارانوس ( نماد یهود ) در دلار وجود دارد؟

  • عقاب و شاخه زیتون و ستاره Zion از نمادهای فرقه های زیرزمینی یهودی است؟

9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست

 لذا نباید تعجب كرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی

 در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد

 و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد .

 طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس كابالیست

 آن را طراحی نمودند تا به زور هم كه شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.


شما تعجب میکنید که چطور این واقعه در دلارهای آمریکا مخفی بوده و چطور این راز بدست آمده است!نوشته ی زیر بیانگر این راز عظیم است!!

کتاب آلیستر کرولی(پدر بزرگ نامشروع جرج بوش) فصل 3 آیه 71:درود بر شما دو قلو های آورنده جنگ در اطراف و ارکان جهان چرا که زمان شما نزدیک و در دسترس است برگه ها را از راست به چپ و از بالا به پایین بچسبان و سپس آگاه باش!!!!

بر همین مبنا ساختمانی ساخته شد به شکل عدد 11 عدد مقدس ایشان و آنرا خراب کردند در روز یازدهم ماه نهم و به بهانه ی این اتفاق حمله کردند به دو کشورو یک میلیون و صد و بیست هزار کشته برجای گذاشتند،یک میلیون در عراق و صد و بیست هزار نفر در افغانستان!!

در فصل دوم این کتاب آمده است که ابلیس به آلیستر کرولی می گوید:ای پیامبر برای من خون بریز،خون کودکان،خون اهل بهشت،من خون اهل بهشت میخواهم،برای من خون بریز ای پیامبر برایم قربانی تقدیم کن;قربانی عظیم تر از این یک میلیون و صد و بیست وهزار مسلمان و اهل بهشت در عراق و افغانستان و حال تقدیم شیطان شوند و نکته ی جالب اینجاست که 85 درصد بمب گذاری های عراق در میان شیعیان بوده!!

حالا مشخص می شود که واقعه ی 11 سپتامبر یک برنامه ریزی عظیم و از پیش تعیین شده بوده است و نه یک حادثه ی اتفاقی!!


+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام آذر 1390ساعت 11:36  توسط خادم الزهرا(س)  | 

خودروی بوگاتی با پلاک شیطانی!

خودروی بوگاتی با پلاک شیطانی!

www.taknaz.ir - خودروی ۶ میلیاردی با پلاک رند درتهران + عکس

خودروی ۶ میلیاردی با پلاک رند درتهران + عکس

 


رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور با اشاره به اینکه پلاک‌های رند از سامانه شماره‌گذاری خارج شده‌اند گفت: برای خودروی بوگاتی پلاک ۶۶ د ۶۶۶ ایران ۶۶ ثبت نشده است.سرهنگ رستمی در گفت‌وگو با فارس بیان داشت: به نظر می‌رسد خودروی “بوگاتی” تخلف کرده و پلاک آن جعلی است.

وی ادامه داد: پلیس پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد و تا فردا پاسخ مناسبی برای افکار عمومی ارائه خواهد داد.

در خبرها آمده بود خودروی «بوگاتی ویرون» از گرانقیمت‌ترین خودروهای جهان با ارزشی حدود ۶میلیارد تومان اخیرا با رانندگی یکی از آقازاده‌ها در حالی در تهران مشاهده شده که پلاک ۶۶ د ۶۶۶ ایران ۶۶ بر روی آن نصب بوده است.

گفتنی است شتاب این خودرو در حدی است که تنها با شتاب هواپیما قابل مقایسه است. اگر فردی خودرو را از بالای یک ساختمان صد طبقه به پایین پرت کند نیز نمی‌‌تواند به شتاب این خودرو برسد ولی شاید اگر بالی از جنس تیتانیوم به عقب این ماشین وصل و آن را از ارتفاع به پایین پرتاب کنند، بتواند پرواز کند.

www.taknaz.ir - خودروی ۶ میلیاردی با پلاک رند درتهران + عکس

منبع:پایگاه خبر رسانی آنتی شیطان.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 10:43  توسط خادم الزهرا(س)  | 

11 سپتامبر یک برنامه ریزی نه یک حادثه!

بسم الله الرحمن الرحیم

اینو حتماً امتحان کنید واقعا جالبه! 

دوستان واقعه ی 11 سپتامبر که یادتو ن هست برخورد هواپیما به برج های دوقلو در نیویورک ،شواهد زیادی هست که نشون میده این واقعه برنامه ریزیش از قبل بوده و یک اتفاق ساده نبوده حالا هم  فقط یه برنامه ریزی جزئیش رو این زیر براتون شرح میدم تا بفهمید دستهای پشت پرده تا چه اندازه ای روی این مساله کار کردن!!

شماره ی پرواز این هواپیما Q33NY،حالا این شماره پرواز رو تفسیرش میکنم ،Qکه نماد بمبه و اگه به شکلش هم توجه کنید میبینید که شبیه بمبه،33 که از اعداد مقدس فراماسون هاست،ny هم ابتدای کلمه ی نیویورکه!! شما شماره ی این پروازرو تو wordوارد کنید حتما با حروف بزرگ وارد کنید تا شکل درست بدست بیاد و اونو با فونتwingdings باز کنید   شکل جالبی بدست میاد که همه با دیدن این شکل تعجب میکنن!

خواستم شکل رو روی وب بذارم ولی گفتم اگه خودتون امتحان کنید خیلی جالب تره!

اگه جالب بود و خوشتون اومد نظر یادتون نره تا چیزای جالب تری براتون بذارم!  

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 10:24  توسط خادم الزهرا(س)  | 

نظر یادتون نره!

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 10:23  توسط خادم الزهرا(س)  | 

این هم شیطان پرستان ایرانی!!!!

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 10:23  توسط خادم الزهرا(س)  | 

آتش زدن دو دختر 18 و 16 ساله در مراسم شیطانی!

آتش زدن دو دختر 18 و 16 ساله در مراسمی شیطانی

افرادی این دختر هجده ساله و دختر شانزده ساله دیگری را به هم بستند و پس از آغشته کردن آنها به بنزین، این دو دختر جوان را آتش زدند.
همشهری: پلیس آفریقای جنوبی روز جمعه از جان باختن دختر جوانی در یک مراسم مشکوک شیطانی در این کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس از ژوهانسبورگ،‌ این دختر 18 ساله که دچار سوختگی شدید درجه سه و چهار شده بود در بیمارستانی در آفریقای جنوبی جان باخت.

در این حادثه ریه‌های این زن جوان به شدت دچار سوختگی شده بود.

چهار جوان به اتهام دست داشتن در این حادثه دستگیر شده‌اند.

بر اساس این گزارش،‌ افرادی این دختر هجده ساله و دختر شانزده ساله دیگری را به هم بستند و پس از آغشته کردن آنها به بنزین، این دو دختر جوان را آتش زدند.

دختر شانزده ساله اگرچه به شدت دچار سوختگی شد ولی از این حادثه جان سالم بدر برده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390ساعت 10:20  توسط خادم الزهرا(س)  | 

مفاهیم و مضامین صهیونیزم شناسی در فیلم شکارچه شنبه!

شکار چی شنبه!

 صحبت های دکتر رائفی پور در مورد این فیلم !


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 0:16  توسط خادم الزهرا(س)  | 

مدیریت جهان توسط یهود!

مدیریت جهان توسط یهود!

                                                                             


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1390ساعت 23:57  توسط خادم الزهرا(س)  | 

صهیونیسم در قالب کابالا به دنبال ایده تسلط جهانی خود است!

کابالای یهود!


یک نکته مهم درباره کبالا اینکه کابالیست‌ها معتقد به خدای واحد نیستند، آنها اعتقاد دارند که آدم و حوا، هر دو خدا بودند (خدای نرینه و خدای مادینه)، لذا نسل آنها که طبق تورات تحریف شده ، یهودیان هستند، نیز خدا میباشند، بنابراین میتوان چنین در نظر گرفت که کابالیست‌ها، یهودیان را خدا میدانند.

در هیاهوی رسانه‌ای در سطح جهانی و تسلط  صهیونیست‌ بر رسانه‌های معتبر جهان، اشاعه و  ترویج افکار کابالیستی به صورت گسترده‌ای سازماندهی شده است، به طوری که ترویج افکار و تبلیغ نماد کابالا در آثار هنری به خصوص فیلم‌ها و بازی‌های رایانه‌ای گواه روشنی از اقدام لابی اسرائیلی در عرصه بین‌المللی است، ترویج فساد و فحشا در قالب کابالا راه مدیریت جهانی اسرائیل را هموار می‌سازد و این چیزی است که آنها به دنبالش هستند، چرا که مدیریت در محیط فساد به مراتب آسان‌تر است، لذا به منظور آشنایی بیشتر با فرقه «کابالا»، گفت‌وگویی با «حسین بابازاده مقدم» فعال فرهنگی و کارشناس فرق انحرافی و عرفان‌های کاذب و مؤلف کتاب‌های «گنوسیزم»، «کابالا میستی سیزم عبرانی» و «با کاروان غالیان» انجام داده‌ایم که در پی می‌آید:

کابالا زاییده «شیطان‌پرستی مدرن» و «فیمینیسم» است

* در خصوص «کابالا» و تاریخچه آن توضیح بفرمایید؟
ـ در تلفظ عبری «قبالیسم» یا آیین قبالا است که تصوف یهودی است که با تکه‌برداری از گنوسیزم، ‌تصوف اسلامی و در آمیختن آن با معرفت شناسی عبرانی به عنوان آیین شدیداً سری تشکیل شد، اگر بخواهیم عنوانی را برای تصوف یهودی برگزینیم، عنوان «دین سری» زیباترین توصیف برای آن خواهد بود، ‌جادوگری وجه بسیار قوی در کابالیسم دارد و این نوع رهبانیت خاص یهودی توانسته است به شدت جامعه یهودیان به خصوص یهودیان سرزمین‌های اشغالی را خرافه‌گرا کرده و آن را به چالش بزرگ برای رژیم اشغالگر اسرائیل تبدیل کند، رویکرد اهالی سرزمین‌های اشغالی به قدری نسبت به سحر و جادو گسترده است که حضور یک جادوگر کابالیست می‌تواند وضعیت ترافیک و تردد مناطق عمده‌ای از شهرهای آنجا را با مخاطره روبه‌رو کند.
در واقع کابالا از دو جریان مهم متولد شده است، یکی «شیطان پرستی مدرن» و دیگری «فیمینیسم» که هر دو اینها یک وجهه مشترک دارند و آن نگاه شهوانی به زن است، به طوری که یکی از ویژگی‌های فرقه «کابالا»، زن پرستی است، به هر حال کابالا در جریان فتح «اندلس» توسط مسلمانان و در جریان هم نشینی عناصر فاسد فکری یهود و صهیونیسم با منحرفین اسلامی یعنی همان صوفیان و تحت تاثیر فلسفه‌ای مشترک از مسیحیت ، یهود و تصوف و گنوسیزم شکل گرفت و احیاگر سنن تاریخی حلقه‌های مستریک یونان باستان بود.
«کابالا» عرفانی مادی‌گرا، بدن‌گرا، زن‌گرا، قدرت‌گرا و جسمانی است که عملاً با این اوصاف خود را از دایره یک عرفان خارج کرده است، توضیح آنکه زن‌گرایی نه به معنای مثبت و عام که به معنای شهوانی مطرح است.
کتاب کابالا «زوهر» نام دارد که یک یهودی اندلسی یا اسپانیایی که با برخی از صوفیان مسلمان تبادل نظری داشته است، آن‌ را تحت تاثیر از تصوف اسلامی نوشته است و عمدتاً اثری است که کلیات کابالا را طرح کرده و مبانی نگاه انسان‌شناسانه و هستی شناسانه کبالیست‌ها برگرفته از این کتاب است که متاسفانه باب‌هایی از این کتاب در ایران به صورت کتابچه‌ای کوچک با متنی روان برای تبلیغ هرچه بیشتر این فرقه ترجمه و منتشر شده است.
یک نکته مهم درباره کبالا اینکه کابالیست‌ها معتقد به خدای واحد نیستند، آنها اعتقاد دارند که آدم و حوا، هر دو خدا بودند (خدای نرینه و خدای مادینه)، لذا نسل آنها که طبق تورات تحریف شده ، یهودیان هستند، نیز خدا میباشند، بنابراین میتوان چنین در نظر گرفت که کابالیست‌ها، یهودیان را خدا میدانند.

«روبان قرمز» نماد کابالیست‌ها

* نماد «کابالا» چیست؟
- نماد «کابالیست‌ها» روبان قرمز است، همچنین از نمادهای رایج می‌توان به ستاره پنج پر(پنتاگرام)، ستاره داوود، کله بز و  صلیب شکسته  اشاره داشت -کله بز در تقابل با مسیحیت طراحی شده‌است- نماد مسیحیت گوسفند است. 

رژیم صهیونیتسی در قالب «کابالا» در هالیوود جولان می‌دهد

* چرا بر عکس دین یهود که اجازه ورود افراد به دین یهود را به سختی می‌دهد، «کابالا» گسترش یافته است؟
- یهود به دلیل اینکه کسی مستقیماً از دین دیگری اجازه ورود به آن را ندارد و حتماً افراد میبایست از طریق خونی وارد شوند، اجازه ورود افراد جدید به آیینش را نمی‌دهد و این کمبود را با «کابالا» در بعد فرهنگی و هنری و به اصطلاح عرفانی و با «فراماسونری» در بعد سیاسی و اجتماعی تامین می‌کند، یعنی این دو جریان در خدمت جذب نخبگان عالم و سازماندهی آنها به نفع جریان جهانی صهیونیسم هستند که با ادعاهای یهودی و با استفاده از احیای برخی از مناسک یهودی همچون «کابالا» دست به جذب توده‌های جدید به این آئین خاص فرقه‌ای می‌زند، البته توجه داشته باشیم که «کابالا» به هیچ وجه یک جریان گسترده نیست، بلکه تمام توانش رو محدود و معطوف به نقاطی همچون موضوعات هنری نظیر موسیقی و فرهنگی خصوصاً سینما کرده است و به هیچ وجه یک جریان بزرگ نیست، البته «کبالا» با استفاده از جادوگری و خصوصاً آنچه معروف به جادوی سیاه است به عنوان فرقه‌ای که طالب کسب حداکثر قدرت از طریق شیطانی هست، نیز کسانی را که در دنیا علاقه‌مند به خرافات و اوهام هستند، به گرد خویش جمع کرده است.
هر چند که قوم یهود با انگیزه نژاد پرستی صیهونیست‌ها را به دنیا معرفی می‌کند، از لحاظ فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی جامعه یهود جامعه بیمار و شکست خورده است،  برای اینکه جامعه جهانی را به سمت فساد مدیریت کند، در واقع حمایت ویژه صهیونیست‌ها از «کابالا» و «فرماسونری» حکایت از بار تشکیلاتی سیاسی و فکری «فراماسونری» و بار فرهنگی، هنری و شبه فرهنگی «کابالا» دارد که در دنیای امروز با استفاده از تربیون هنر به ترویج عقاید خود می‌پردازند، اینکه 80 درصد پرسنل هالیوود یهودی و کابالایی هستند، از کارگردان، فیلم‌نامه نویس و خوانندگان گرفته تا بازیگران مشهور آن کابالیست هستند، جای تعجب ندارد!
تلاش کابالایست‌ها در آزادی و هرزگی جنسی در سطح بین‌الملل مشهود است، به گونه‌ای که به دنبال تشکیل جامعه جهانی با ماهیت اجتماعی و فرهنگی هستند که با دایر کردن فساد به مدیریت جهانی نزدیکتر شوند، در واقع «کابالا» دشمن تمام ادیان است که با تشکیلات سری در پی ایجاد فرقه‌های جدیدی است.

ترویج فساد توسط اسرائیل در راستای اندیشه مدیریت جهان رقم می‌خورد!

* نقش رسانه‌های بین‌المللی و نهادهای فرهنگی هنری را در ترویج افکار کابالا چگونه می‌بینید؟
-شبکه‌های مختلف رسانه‌ای به ترویج افکار و عقاید خرافه‌گرایی می‌پردازند و کنار آن دولت‌هایی مثل آمریکا تلاش وافری به کار می‌برند تا فرقه‌های متأثر از گنوسیزم در نسخه‌های قدیمی‌تر مانند تصوف و کابالا (قبالا) را دامن بزنند و از پهلوی آنان جریان‌های نوپدیدی را برای انحراف فکر بشر از تعالی و فرهیختگی و دست‌یابی به معنویت حقیقی متولد کنند.
قابل ذکر است «کابالیست‌ها» با نفوذ در مراکز مهم فرهنگی، هنری و فکری جهان توانسته‌‌اند، آموزه‌های انحرافی صهیونیسم را در پوشش مناسک به اصطلاح عرفانی گسترش می‌دهند؛ همچنین، تنها نمونه کوچکی از انحرافات منشعب شده از «میستی سیزم عبرانی» شیطان پرستی است که به نحو بارزی جامعه انسانی را نگران کرده است.
لذا رهبران این فرقه با جذب چهره‌های سرشناس هنری، ورزشی و سینمایی تلاش می‌کنند تا هر روز بر پیروان خود که عموماً از میان قشر جوان هستند، بیفزایند. افرادی چون «سناتور جان کری» (سناتور دموکرات امریکا)، «دیوید بکهام» (فوتبالیست) و همسرش «ویکتوریا آدامز» (خواننده و مانکن)، «مدونا»(خواننده)، «بریتنی اسپیرز» (خواننده) و «دمی مور» (بازیگر) که ازچهره‌های معروف و پرطرفدار هستند، عضو این فرقه شده‌اند و با توجه به محبوبیت‌شان به خصوص در بین جوانان و نوجوانان به تبلیغ برای این فرقه می‌پردازند.

*آیا کابالا در ایران ریشه دوانده؟ ‌اگر پاسخ مثبت است، بیشتر در کجا؟
-کابالیست‌ها در ایران عموماً تحت تاثیر کابالای آمریکایی و انگلیسی در دانشگاه‌ها تلاشی را برای جذب به صورت بسیار محدود داشتند و از طرفی کنیسه‌های یهودی و برخی از محافل یهودی داخل ایران هم تبلیغاتی برای این فرقه داشته است، کانون جریان «کابالا» محلاتی است که همجوار با کنیسه‌ها یا مراکز اجتماع یهودیان و یا مناطق مرفه شهر است و خصوصاً در تهران قابل اشاره می‌باشند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1390ساعت 23:49  توسط خادم الزهرا(س)  | 

پیشینه شناسی اخلاق صهیونیست ها!

مدیریت صنعت پورنو گرافی جهان توسط رژیم صهیونیستی!

اولین موجهای جنسی ،ساخته اولین حرکت صهیونیست!

هرزه نگاری گام اول برای استیلا!

باند های قاچاق زنان در اختیار پورن گرافی صهیونیسم!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1390ساعت 23:43  توسط خادم الزهرا(س)  | 

دیوید بکهام یک ماسون یهودی!!!


میخوایید بدونید دیوید بکهام ماسونه یا نه به ادمه مطلب برید!!!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1390ساعت 9:52  توسط خادم الزهرا(س)  |